מערכת אזעקה אלחוטית

VISONIC POWER MAX


מערכת אזעקה אלחוטית VISONIC POWER MAX

חופש מוחלט- הכירו את ה POWERMAX+

 

כיום, בעלי בתים מעוניינים בהרבה יותר מאשר במערכת אזעקה. הם רוצים שהמערכת תתריע, כאשר יש ניסיון פריצה, שריפה או הצפה, או מצב מצוקה של אחד מבני המשפחה, בכל מקום שבו הם נמצאים בבית או מחוצה לו. וזאת רק ההתחלה. הם רוצים את היכולת להפעיל או לכבות מוצרי חשמל דרך הטלפון, חלקם רוצים את היכולות הללו כולן או חלקן גם דרך האינטרנט או הודעות SMS.

 

מערכת ה- POWER MAX+ מסוגלת לכל זה ואף יותר מכך.

 

חופש מהתקנה מסובכת- PLUG AND PROTECT

 

מערכת POWERMAX+ האלחוטית מגיעה מוכנה לפעולה. אין צורך בסלילת כבלים גם לא לסירנה החיצונית האלחוטית, כך שניתן לסיים התקנה תוך פחות משעתיים. כפי שאמרנו, חבר לחשמל והגן. תכנות המערכת כמו גם שיוך הגלאים הוא קל, אינטואיטיבי ומלווה בהנחיה קולית.

 

ללקוחות,ההתקנה מפסיקה להיות מטרד ואיננה פוגעת בסדר יומם, כמו כן ההתקנה אינה פוגעת בטיח או בצבע, האסטטיקה נשמרת וכך גם הסדר והניקיון.

 

חופש מדאגה- רגישות גילוי וחסינות להתראות שווא ברמה בלתי מתפשרת

 

מערכת ה POWERMAX+ מייצגת את רמת האבטחה האלחוטית המתקדמת ביותר וניחנת באמינות בלתי מתפשרת המהווה ערך מקודש בחברת ויסוניק.

 

- אבטחת אתרים בעזרת גלאי נפח מתקדמים, גלאי מגנט ושבר זכוכית.

 

- טכנולגיה ייחודית ומוגנת פטנט מאפשרת אבחנה בין אדם לחיות השוקלות עד 38 ק"ג וכך יכולות חיות המחמד לנוע בחופשיות בבית.

 

- TRUE MOTION RECOGNITION- טכנולוגיה בלעדית לזיהוי תנועה אמיתית מבטיחה רגישות גילוי מקסימלית, יחד עם הגנה מפני אזעקות שווא.

 

- יכולת זיהוי הפרעות קליטה מתקדמת מבטיחה דיווח במקרה של שיבושים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

 

- אזורים יעודיים במערכת לגלאי בטיחות, כגון: גלאי גז, הצפה ועשן. בתגובה לאירוע, נשלחת הודעה ומופעלת "סדרת" פעולות שהוגדרה מבעוד מועד.

 

ה POWERMAX+ מעניקה את הפתרון המושלם לאבטחה בתים דירות ובנינים משותפים.

בניית אתרים 2all