אפליקציה לפתיחת שער סלולרי

 מהיום אין צורך להחזיק שלט/לחצן/שום אמצעי פתיחה מיותר ברכב או על מחזיק המפתחות שלנו או לדאוג שמישהו יוכל לפתוח את השער בחניה כי מישהו שיכפל לו שלט (דבר שהיום
 ניתן לבצע בכל חנות שנייה בקלות), או להמתין ליד השער בגשם כי הטווח של השלט השתבש כרגע ממזג האוויר,

 עכשיו הסמארט פון  (אנדרואיד)  שלנו מאפשר פתיחת השער בצורה אוטומטית ללא צורך בלחיצה על שלט, או אפילו חיוג מהטלפון.

 חדש חדש חדש אפליקצייה מבוססת GPS לפתיחת השער ללא ביצוע שום פעולה על ידי הנהג.

 ניתן לבצע פתיחה אפילו ללא חיוג ידני אל המערכת הסלולרית בשער/מחסום, לאחר התקנת האפליקצייה בסמארט פון הכניסה לחניה בבית/במשרד/בישוב תבוצע ללא שום ביצוע  פעולה מיוחדת מהנהג.

 בעת התקנת האפליקצייה יש להגדיר את מיקום השער/מחסום דרך  מפות גוגל או על ידי קביעה בלחיצה כאשר אתם ליד השער/מחסום, ניתן לקבוע מאיזה רדיוס הגעה השער יפתח  (נועד לבטל המתנה לפתיחת השער לפי מהירות הפתיחה של השער כך שתגיעו לשער והוא כבר יהיה פתוח ומוכן לכניסתכם) ניתן להגדיר פתיחה מרדיוס של 50 מ' או 100 מ' או 200  מ' מהשער וכו'...

 השער לא יפתח אוטומטית על ידי האפליקצייה במידה ותצאו מהבית ברגל (האפליקצייה יודעת לזהות האם אתם בנסיעה ברכב או הולכי רגל) כמו כן השער לא יפתח שוב אוטומטית כל  עוד אתם נמצאים ברדיוס שהוגדר מהשער (כלומר נניח נכנסנו הביתה ואנחנו מסתובבים ברדיוס הקרוב לשער-הוא לא יפתח שוב לבד פתיחה מיותרת).

 ניתן לכבות את האפליקצייה בלחיצה אחת על חלון צף שניתן להגדיר שיהיה במסך ראשי תמיד, או לחלופין להגדיר שכאשר אתם ברדיוס הרצוי של השער יוקפץ לחצן על אמצע המסך  ובלחיצה אחת השער/מחסום נפתח.

 הסמארט פון שינה את החיים לכולנו הגיע הזמן שגם בנוחות הכניסה והיציאה מהחניה הוא יבוא לידי ביטוי.

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
  1. קטלוג ראשי
  2. /
  3. מערכת פתיחת שערים
בניית אתרים 2all