מערכות כיבוי אש
מערכות כיבוי אש יכולות להציל חיים וצריכות להיות מותקנות בכל בית עסק למטרת השקט הנפשי. וכמובן לקבלת רישיון עסק.
קרא עודמערכות גילוי עשן 
מערכות הבקרה האלקטרוניות מזהות את תחילתו של של תהליך השריפה ע"י זיהוי חלקיקי עשן ראשונים מתריעים ומדווחים בעזרת חייגן הודעות לאיש הקשר או לרשות הכיבוי. המערכת פועלת כאמצעי זיהוי ראשוני. הוכח כי זיהוי ראשוני מנטרל ומאפשר תגובה לכיבוי האש במיידי. הצוות שלנו מאושר ע"י מכון התקנים ורשות הכבאות להתקנה ותחזוקה של מערכות גילוי האש והעשן.
 


התקנת בית חכם
מערכת בית חכם מעניקה שליטה במכשירי החשמל השונים מרחוק, וכן על ידי מתגי טאץ',
המחליפים את מתגי הבית המיושנים, במתגים ומוצרים משלימים בעיצובים מרהיבים ונקיים המשדרגים את מראה הבית. המערכת כוללת בתוכה בין היתר מגוון פתרונות לשליטה על גופי התאורה ומכשירי החשמל, באמצעות אפליקצייה ידידותית וקלה לתפעול. התקנה פשוטה ללא הכנה, קידוחים או כל תשתית מיוחדת בפשטות ותוך זמן קצר . והחיים הופכים להיות קלים יותר.


מצלמות אבטחה
קיימים סוגים רבים של מצלמות - מצלמות אבטה , אינפרא אדום IR, מצלמות גוף , מצלמות מוסלקות, מצלמות IP, מצלמות ממונעות , נסתרות כיפה ועוד הרבה סוגים. לרשותכם מאי סקיורטי סיסטם מתקינה מגוון רחב של מצלמות כאשר אנו בוחנים  את בית הלקוח או העסק , תנאי הסביבה והמיקום המתאים ביותר להצבת המצלמות, כך שתקבלו את הכיסוי הטוב והמקיף ביותר. 
 

MY  SECURITY SYSTEM

                       מערכות תקשורת מיגון וגילוי אש מתקדמות

חברת My Security System מערכות תקשורת , מיגון גילוי אש נוסדה בשנת 1999 ומתמחה בהתקנה של ציוד לכיבוי אש , התקנת מערכות כריזה, מערכות בית חכם, מערכות פריצה מתקדמות, בקרת מיבנה, מערכות מוזיקה מתקדמות, תשתיות לתקשורת.
החברה שמה דגש על אספקת מוצרים ושירותים איכותיים ואמינים ללקוחותיה, לשביעות רצונם המלאה.

מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א
בניית אתרים 2all